Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗавдяки працівникам податкової міліції Тернопільщини до бюджету надійшло понад

7 млн грн

 

З початку цього року співробітниками податкової міліції області закінчено досудове розслідування та направлено в прокуратуру для подальшого скерування до суду 18 кримінальних проваджень.

У тому числі до суду направлено 7 кримінальних проваджень за фактами умисного ухилення від сплати податків, у яких сума завданих державі збитків становить 8,1 млн грн.

В ході досудового розслідування у кримінальних провадженнях до бюджету додатково надійшло 7,1 млн грн податкових платежів.

За результатами протидії незаконному обігу підакцизних товарів з незаконного обігу їх вилучено на суму 1,7 млн грн, припинено діяльність 4 підпільних цехів по їх виготовленню. До кримінальної та адміністративної відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів притягнуто 14 осіб.

З початку року завершено розслідування у трьох кримінальних провадженнях за фактами порушення податкового та бюджетного законодавства учасниками тендерних процедур, відшкодовано 3,4 млн грн завданих державі збитків.
 

Анонси подій

Актуальна тема