Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа семінарі – про митні аспекти

 

Сьогодні, в період реформування податкової та митної систем, в умовах постійних законодавчих змін, важливим для підприємців є належний рівень знань законодавства. Тому вагомим фактором у забезпеченні стабільності підприємницької діяльності та її подальшого розвитку є  кваліфікаційна допомога фахівців фіскальних органів.

Враховуючи необхідність підтримки бізнесу, керівництво Тернопільської митниці ДФС підтримало ініціативу територіального відділення Асоціації платників податків в області щодо проведення фахових безкоштовних семінарів з метою розвитку податкової та митної культури серед платників податків.

Так, нещодавно в Тернопільській митниці ДФС було організовано та проведено перший такий семінар, однією із головних тем якого були поточні зміни законодавства.

Під час заходу голова комісії з реорганізації Тернопільської митниці Міндоходів Володимир Титор ознайомив присутніх з інфраструктурою митниці та особливостями організації митного контролю.

Працівники структурних підрозділів роз’яснили присутнім основні зміни законодавства та зупинились на фахових питаннях. Зокрема, було висвітлено особливості порядку переміщення громадянами через митний кордон України товарів, валюти, дорогоцінних банківських металів, дорогоцінного каміння та виробів із них, культурних цінностей, особистих речей, поштових та експрес-відправлень, несупроводжуваного багажу, а також порядку проходження  зеленого і червоного коридорів та декларування товарів.

Окрім цього, учасники заходу обговорили порядок обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, порядок здійснення митного контролю та митного оформлення (декларування) товарів.  Також присутніх ознайомили із особливостями оформлення зовнішньоекономічних договорів, здійснення експортно-імпортних операцій учасниками зовнішньоекономічної діяльності, особливостями функціонування митних складів та складів тимчасового зберігання. Йшлося також про окремі аспекти адміністрування митних платежів, визначення митної вартості, коду та країни походження товарів.

На завершення зустрічі присутні відзначили, що такі заходи є необхідними та пізнавальними, адже дають змогу бізнесу оцінити для себе нові можливості розвитку та захистити свої інтереси.
 

Анонси подій

Актуальна тема