Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Визначаємо разом механізм реєстрації податкових накладних Визначаємо разом механізм реєстрації податкових накладних


Визначаємо разом механізм реєстрації податкових накладних

 

Державна фіскальна служба України оприлюднила для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1246 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних»» (далі – проект постанови). Документ розроблено з метою виконання вимог Закону України від 31 липня 2014 року №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», яким з 1 січня 2015 року передбачено, що всі податкові накладні (в тому числі, які не видаються покупцеві та залишаються у продавця), складені після 1 січня 2015 року, та розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної підлягають обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

З цією метою проектом постанови передбачається визначення механізму реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної платників податку в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту розпорядження на адресу розробника: поштову – 04655, МПС, м. Київ-53, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників; електронну – okosyachenko@minrd.gov.
 

Анонси подій

Актуальна тема