Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Спільними зусиллями забезпечити надходження з ЄСВ


Спільними зусиллями забезпечити надходження з ЄСВ

 

Нещодавно у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області відбулась робоча нарада з представниками Головного управління Пенсійного фонду України в області. Під час наради обговорювались питання щодо забезпечення надходжень з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у листопаді поточного року та погашення заборгованості з даного платежу.  

 «Саме завдяки спільній роботі і ефективній взаємодії між органами Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду можна вирішити питання, які виникають в процесі адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з погашення заборгованості з цього платежу», – повідомила Голова комісії з реорганізації ГУ Міндоходів, перший заступник начальника Марія Мельник, яка головувала на зустрічі.

За результатами проведеної наради прийнято рішення про організацію належної взаємодії і обміну інформацією між територіальними органами ДФС та іншими установами й організаціями в процесі адміністрування єдиного внеску.

                                                                                                              
 

Анонси подій

Актуальна тема