Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Державна фіскальна служба запрошує до обговорення проекту наказу Міністерства фінансів України „Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 23 вересня 2014 року № 966”. Даний проект розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі – Кодекс) з урахуванням змін, внесених Законами України від 31 липня 2014 року № 1621-VІІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” та від 07 жовтня 2014 року № 1690-VІІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування інвестиційної діяльності”.

Вказаними законами внесено, зокрема, зміни до Розділу ІІ „Адміністрування податків, зборів, платежів” та Розділу V „Податок на додану вартість” Кодексу щодо запровадження електронної системи адміністрування податку на додану вартість, якою передбачено, що з 1 січня 2015 року податкова звітність з податку на додану вартість подаватиметься платниками виключно в електронній формі.

Крім того, з 1 січня 2015 року змінено порядок визначення суми податку на додану вартість, яка підлягає бюджетному відшкодуванню.

Основною метою підготовки проекту наказу є приведення форм податкової звітності з податку на додану вартість та порядку її заповнення, у відповідність до вимог законодавства.

Зауваження та пропозиції приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу розробника: поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування; електронну – dpspdv@ukr.net.

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема