Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуМас-медіа Збаражчини оперативно інформуватимуть платників про податкову реформу

Нещодавно в Збаразькій ОДПІ відбулась зустріч заступника начальника Головного управління ДФС в області Сергія Господарика з представниками місцевих засобів масової інформації. Захід пройшов в рамках проведення Дня району і був ініційований з метою налагодження співпраці з місцевими ЗМІ. Зокрема, керівництво поспілкувалося із редактором районної газети «Народне слово» Світланою Боднар. Представників місцевих ЗМІ найбільше цікавили зміни законодавства та хід податкової реформи.

«З новими реформами багато повноважень буде передано на районний рівень, тому місцеві бюджети отримають додаткові кошти для розвитку свого регіону, водночас значно підвищиться й відповідальність громад. Реформа торкнеться й єдиного соціального внеску, ставки якого будуть значно знижені, що допоможе вивести зарплати з тіні. Переконаний, разом ми конструктивно змінимо податкову систему, збалансувавши її між інтересами бізнесу та держави, й максимально наблизимось до європейських стандартів», – зазначив Сергій Господарик.

Учасники зустрічі обговорили нюанси спрощеної системи оподаткування, застосування реєстраторів розрахункових операцій  та заплановані зміни у законодавстві.

На завершення заходу представники ЗМІ обговорили шляхи покращення інформованості жителів району щодо питань податкового та митного законодавства.
 

Анонси подій

Актуальна тема