Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Ставка ПДВ 7% - податкова пільга


Ставка ПДВ 7% - податкова пільга

 

Суми податку на додану вартість не сплачені платниками до бюджету у зв’язку з оподаткуванням ПДВ операцій із постачання ліків та медвиробів за ставкою 7%, є податковою пільгою. Така ставка є нижчою за основну — 20-відсоткову.

Відповідно до п. 30.9 Податкового кодексу України зазначено, що податкова пільга надається шляхом установлення зниженої ставки податку та збору.

Отже, не внесені до бюджету суми ПДВ розраховуються за формулою:

СП = (V пост. - V прид.) х (розмір основної ставки податку - розмір зниженої ставки податку), де:

V пост. — обсяги операцій із постачання лікарських засобів та медичних виробів на митній території України, оподатковуваних за ставкою 7%, — із р. І «Податкові зобов’язання» податкової декларації з податку на додану вартість;

V прид. — обсяги операцій із придбання товарів/послуг, використаних в операціях із постачання лікарських засобів та медичних виробів (у т.ч. використаних для виготовлення таких засобів та виробів), оподатковуваних за ставкою 7%.

Нагадаємо, що Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджено постановою КМУ від 27.12.2010 р. №1233.
 

Анонси подій

Актуальна тема