Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Додаткові надходження до бюджету принесла операція «Урожай-2014» на Тернопільщині


Додаткові надходження до бюджету принесла операція «Урожай-2014» на Тернопільщині

За результатами проведення всеукраїнської операції «Урожай-2014» на Тернопільщині розмір заробітної плати підвищено 3607 особам. Сума легалізованого доходу склала 4,7 млн грн. Крім цього, завдяки проведенню співбесід з роботодавцями офіційно оформлено трудові відносини із 2061 особою. Ці заходи принесли до бюджету додатково 2,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Про це розповів начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Без уваги також не залишились взаємини між державою та орендарями земельних ділянок. Так, кількість додатково укладених та зареєстрованих договорів оренди земельних ділянок по Тернопільській області складає 177.

До декларування доходів залучено 583 особи, які мають власні транспортні засоби сільськогосподарського призначення для здійснення сільгоспробіт та надають послуги населенню. Ними задекларовано до сплати 143,9 тис. грн.

Нагадаємо, що всеукраїнська операція „Урожай – 2014”? проводилася Державною фіскальною службою з липня по грудень 2014 року. ?Мета її проведення – вжиття заходів щодо створення в агросекторі рівних, прозорих та комфортних умов для діяльності аграріїв, а також попередження порушень податкового законодавства, ухилення від сплати податків та легалізація заробітної плати працівників агросектору.
 

Анонси подій

Актуальна тема