Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Навчальні семінари – задля розвитку нової культури взаємовідносин


Навчальні семінари – задля розвитку нової культури взаємовідносин

 

Нещодавно в Тернопільській митниці ДФС з метою ознайомлення із змінами митного законодавства та обговорення актуальних питань здійснення митного оформлення та митного контролю товарів провели фаховий семінар для митних брокерів та декларантів. У заході також взяли участь студенти, що наразі проходять практику у Тернопільській митниці ДФС.

Під час заходу працівники структурних підрозділів Тернопільської митниці ДФС роз’яснили присутнім основні зміни законодавства та зупинились на фахових питаннях, зокрема, ознайомились із нововведенням щодо надання митницею статусу уповноваженого (схваленого) експортера. Окрім цього, учасників заходу ознайомили із особливостями митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами, митного оформлення іноземних інвестицій та товарів гуманітарної допомоги.

Також обговорили порядок обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, порядок здійснення митного контролю та митного оформлення (декларування) товарів. Наголосили й на основних причинах вчинення митних правопорушень та відповідальності за них.

На завершення зустрічі присутні відзначили, що важливим показником розбудови митної справи в  Україні є взаємодія між митними органами та представниками бізнес – спільноти. Тому сьогодні, в період динамічних змін та реформування державних контролюючих органів, важливим для підприємців є належний рівень знань законодавства, а відтак такі заходи є необхідними та пізнавальними.
 

Анонси подій

Актуальна тема