Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Завдяки працівникам податкової міліції Тернопілля до бюджету надійшло 10 млн грн


Завдяки працівникам податкової міліції Тернопілля до бюджету надійшло 10 млн грн

 

Впродовж 2014 року співробітниками податкової міліції закінчено досудове розслідування та направлено в прокуратуру Тернопільської області для подальшого скерування до суду 19 кримінальних проваджень.

Зокрема, до суду направлено 8 кримінальних проваджень за фактами умисного ухилення від сплати податків, у яких сума завданих державі збитків становить 8,1 млн гривень.

В ході досудового розслідування у кримінальних провадженнях до бюджету додатково надійшло 10 млн грн податкових платежів.

За результатами протидії незаконному обігу підакцизних товарів з незаконного обігу їх вилучено на суму 1,7 млн грн, припинено діяльність 4 підпільних цехів з виготовлення фальсифікату. До кримінальної та адміністративної відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів притягнуто 15 осіб.

Завершено розслідування у трьох кримінальних провадженнях за фактами порушення податкового та бюджетного законодавства учасниками тендерних процедур, відшкодовано 3,4 млн грн завданих збитків.
 

Анонси подій

Актуальна тема