Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Коли подавати річну декларацію з податку на прибуток?


Коли подавати річну декларацію з податку на прибуток?

 

Відповідно до п. 22 підр. 4 р. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) норма п. 57.1 ст. 57 ПКУ у редакції, викладеній в Законі України від 28 грудня 2014 року № 71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі – Закон № 71), в частині граничного терміну подання декларації з податку на прибуток підприємств застосовується, починаючи із подання декларації з цього податку за звітний рік, в якому набирає чинності редакція р. III ПКУ, викладена в Законі № 71. Даний закон набрав чинності з 01.01.2015.

Згідно з нормою п. 57.1 ст. 57 ПКУ, редакція якої була чинна до 01 січня 2015 року, податкова декларація та розрахунок щомісячних авансових внесків за базовий звітний (податковий) рік подаються протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Отож, граничний термін для подання такої декларації за 2014 рік – 02.03.2015 року.




 

Анонси подій

Актуальна тема