Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Коли не подаємо декларацію про майновий стан і доходи?


Коли не подаємо декларацію про майновий стан і доходи?

 

Податковим законодавством визначені випадки, в яких особи можуть не подавати декларацію про майновий стан і доходи. Зокрема, від подання декларації про майновий стан і доходи звільняються особи у разі отримання доходів:

- від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

- виключно від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених Податковим кодексом України;

- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок;

- у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою;

- від двох і більше податкових агентів, і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих (виплачених, наданих) такими податковими агентами не перевищує у 2014 році 146160 грн.

Крім цього, звільняються від подання декларації про майновий стан і доходи особи, якщо станом на кінець звітного податкового року вони:

- є неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) або держави;

- перебувають у розшуку;

- перебувають на строковій військовій службі.

Також, не подають декларацію особи, які станом на останній день строку подання декларації перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав.

Додатково повідомляємо, що доходи, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, визначені ст.165 Податкового кодексу України.

Порядок подання річної декларації про майновий стан і доходи визначено ст.179 Податкового кодексу України.




 

Анонси подій

Актуальна тема