Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

До послуг платників – цілодобовий сервіс «Пульс»


До послуг платників – цілодобовий сервіс «Пульс»

 

Протягом минулого року на антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» від платників податків Тернопільщини надійшло 24 звернення, в тому числі до ДФС України – 4 звернення, ГУ ДФС та ОДПІ – 15 звернень, Тернопільської митниці – 5 звернень.

Із 15 звернень, адресованих органам ГУ ДФС в області, до Тернопільської ОДПІ надійшло 4 звернення, ГУ ДФС в області – 3, Гусятинської, Збаразької та Чортківської ОДПІ – по 2, Бучацької та Козівської ОДПІ – по 1. Три звернення з 15 були анонімними.

Щодо тематики, то найчастіше звернення на «Пульс» стосувалися питань організації роботи територіальних органів ГУ ДФС – 7 випадків, проведення перевірок СГД – 4, організації роботи центрів обслуговування платників – 3 звернення та подання податкової звітності – 1 звернення.

Всі 15 звернень, які надійшли на адресу органів ГУ ДФС в області, були оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Нагадаємо, що «Пульс» – це інтерактивний сервіс ДФС України, за допомогою якого приймаються звернення від платників податків з податкових та митних питань. Поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС, оперативно вирішити суперечливі питання, які відносяться до компетенції відомства, можна за телефоном   (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово. 
 

Анонси подій

Актуальна тема