Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Головне управління ДФС в області посилює заходи щодо боротьби з корупцією


Головне управління ДФС в області посилює заходи щодо боротьби з корупцією

 

В рамках боротьби з корупцією в податкових та митних підрозділах Головного управління ДФС у Тернопільській області співробітниками Управління Служби безпеки України в Тернопільській області спільно з підрозділом власної безпеки Головного управління ДФС у Тернопільській області 2 лютого затримано ревізора-інспектора Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області, який отримав від посадових осіб одного із суб’єктів господарської діяльності м. Тернополя 20 тис. грн неправомірної вигоди за сприяння у зменшенні суми донарахувань по акту документальної позапланової виїзної перевірки. Досудове слідство проводить прокуратура Тернопільської області.

 Даний прикрий інцидент став приводом для проведення брифінгу начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата та в.о. начальника відділу власної безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області Павла Волоського.

«Хочу зазначити, що ми не просто констатуємо факт затримання, нами ведеться постійна робота щодо викорінення корупції серед працівників державної фіскальної служби. Головне управління ДФС у Тернопільській області звертає увагу на усі повідомлення щодо дій та поведінки працівників територіальних підрозділів, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час,», - зазначив у своєму виступі перед журналістами Ігор Комендат.

Санкція ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Як повідомив в.о. начальника відділу власної безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області Павло Волоський, підрозділом власної безпеки відомства здійснюється постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків, встановлюються особи, схильні до вчинення протиправних дій та вживаються заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов’язків. «Підрозділом впродовж минулого року проведено 61 перевірку правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави, які після проведення перевірки, в порядку ст.214 КПК України, направлені до органів прокуратури для вирішення питання відповідно до вимог діючого законодавства. За результатами проведеної роботи шість осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 4 осіб звільнено із займаних посад» - розповів Павло Романович.

На брифінгу повідомили, що у разі неправомірних дій працівників органів фіскальної служби, поскаржитись можна за телефоном сервісу «Пульс» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово. Крім цього, слід негайно повідомляти на «телефон довіри», який працює щоденно в цілодобовому режимі за номером 23-63-92, а також за номерами 43-46-38, 098-992-42-82 або особисто звертатися у відділ власної безпеки за адресою: Тернопіль, вул. Білецька, 1, каб. 705, 707.
 

Анонси подій

Актуальна тема