Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

29.01.2015 До уваги пенсіонерів-переселенців із зони АТО!


До уваги пенсіонерів-переселенців із зони АТО!

 

  Управління Пенсійного фонду України в Бережанському районі повідомляє, що з метою забезпечення виплати пенсій особам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей, здійснюється прийняття документів для переведення пенсійної справи за новим місцем проживання.

  Згідно Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005р. № 22-1 (із змінами), при переїзді пенсіонера на постійне або тимчасове проживання до іншої адміністративно-територіальної одиниці, для переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, особа надає відповідну заяву.

  До заяви про бажання отримувати пенсію за новим місцем проживання необхідно пред’явити паспорт, в заяві зазначити особисті дані (ідентифікаційний код, дату народження, адресу попереднього проживання), за наявності – пред'явити пенсійне посвідчення. До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорт, ідентифікаційний код та пенсійне посвідчення).

    Пенсію за місцем фактичного перебування (проживання) можна отримати через підприємство поштового зв’язку або обрану банківську установу. У разі повторної зміни місця перебування чи проживання, зокрема при поверненні на місце постійного проживання (реєстрації) в Донецькій або Луганській областях, виплата пенсії проводитиметься за новою адресою у вищезазначеному порядку.

    Постановою КМУ від 05.11.2014 р №637  щодо здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, затверджено, що прийняття заяв про переведення пенсійних справ, призначення пенсій, виплату допомоги на поховання, недоотриманої пенсії від осіб, місце яких зареєстровано на територіях проведення антитерористичної операції, проводиться за місцем перебування таких осіб на обліку відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509, що підтверджується довідкою, копія якої залишається в органах Пенсійного фонду України.  

  Зазначені виплати, що призначені або продовжені відповідним особам до набрання чинності цією постановою, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 р. такої довідки.

 

 

 

Заступник начальнику відділу з призначення пенсій

УПФУ в Бережанському  районі                                                         М.І.Іванчишин

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема