Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуУ діалозі народжується істина

 

Днями працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі із заступником начальника Головного управління ДФС в області Надією Лопатинською провели у Зборові «День району» – традиційний щомісячний захід, спрямований на відвертий діалог із представниками бізнесу, громадськості та місцевих засобів масової інформації.

У рамках заходу відбулась низка зустрічей із місцевими журналістами, громадськістю, представниками місцевих органів влади, а також семінар із платниками.

На зустрічі із журналістами обговорювались шляхи покращення інформування мешканців району з питань податкового законодавства через місцеві засоби масової інформації.

 «Ми повинні спільно донести до громадськості те, що формування цивілізованого суспільства і фінансово стабільної держави відбувається за неодмінної участі кожного її громадянина. І саме усвідомлення того, що кожен з нас є частинкою одного цілого, сприятиме патріотизму та сумлінному дотриманню чеснот, які притаманні свідомому платнику податків - громадянину України», - зауважила під час розмови із журналістами Надія Михайлівна.

Під час зустрічі заступника начальника ГУ ДФС в області  Надії Лопатинської із заступником голови Зборівської районної державної адміністрації Олександром Парацієм та головою Зборівської районної ради Віктором Тарковським учасники обговорили питання покращення на Зборівщині умов для розвитку підприємництва, пошуку резервів розширення бази оподаткування, протидії тіньовій зайнятості населення.

 «Сьогодні голови сільських і селищних рад повинні бути особливо зацікавлені в тому, щоб на території їхніх населених пунктів було мінімум тих, хто ухиляється від сплати податків, і якомога більше тих, хто сумлінно працює і наповнює бюджет, – зазначив у розмові заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Олександр Парацій. – На особливому контролі перебувають питання реалізації підакцизної продукції, а також  легалізація найманої робочої сили та виведення зарплати з «тіні».

Згодом у актовій залі Зборівської районної ради відбулась зустріч із представниками бізнесу району, після якої фахівці ГУ ДФС в області провели семінар для суб’єктів господарювання з актуальних питань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, оподаткування податком на прибуток, ПДВ, податком на доходи фізичних осіб, акцизним податком. Учасники заходу мали змогу ознайомитися із порядком розгляду звернень громадян до органів ДФС, а також отримати кваліфіковані консультації та роз`яснення щодо змін у законодавстві.
 

Анонси подій

Актуальна тема