Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДобровільне декларування доходів – індивідуальний внесок у добробут держави

 

Декларуючи свої доходи та сплачуючи податки, громадяни роблять індивідуальний внесок у добробут своєї держави. Декларацію про майновий стан і доходи подають особи, що отримали спадщину чи подарунок, громадяни, які здають в оренду житло, землю, нерухоме або рухоме майно, а також особи, що отримали доходи, з яких не утримувався податок тощо. Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку.

Також цьогоріч до роз’яснювальної кампанії щодо декларування громадянами своїх доходів долучилися і публічні особи регіону, серед яких: народний артист України, професійний актор, майстер розмовного жанру, співак, гуморист – Григорій Драпак та заслужений артист України, керівник фольк-гурту „Веселі галичани” – Мирослав Бабчук, які в такий спосіб вирішили проявити свою громадянську позицію та залучити тернополян до деклараційного процесу.

Окрім цього,  до територіальних органів ГУ ДФС у Тернопільській області вже 3 громадян подали податкові декларації із доходами більше 1 млн гривень. Загалом ними задекларовано суму загального річного оподаткованого доходу в розмірі 3,8 млн грн, в тому числі 2,7 млн грн доходу від продажу нерухомого та/або рухомого майна та 1,1 млн грн доходу у вигляді спадщини. За наслідками декларування, цими громадянами нараховано податкових зобов’язань в сумі 156 тис. грн, з яких на дату подання декларації самостійно сплачено 136,7 тис. гривень.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема