Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуКому потрібно придбати касовий аппарат

 

Платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО). При здійсненні підприємницької діяльності на ринках та під час продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної торгівлі підприємці другої та третьої групи - платники єдиного податку касові апарати (РРО) не встановлюють.

Усі інші платники єдиного податку при здійсненні готівкових розрахунків зобов’язані застосовувати РРО. При цьому застосування РРО необхідно розпочати не пізніше:

- 1 липня 2015 року - платниками єдиного податку третьої групи;

- 1 січня 2016 року - платниками єдиного податку другої групи.

Відзначимо, що передбачено мораторій на перевірки платникам єдиного податку, які використовують у своїй діяльності РРО. Так, якщо платники єдиного податку другої і третьої груп , які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 01.01.2017 звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО відповідно до норм Податкового Кодексу України.

Зазначена норма передбачена Законом України від 28.12.14 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».
 

Анонси подій

Актуальна тема