Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПерспективи євроінтеграції в Україні обговорили студенти із працівниками фіскальних та митних органів області

 

Наприкінці минулого тижня в Тернопільському національному економічному університеті відбулась науково-практична конференція, учасниками якої були студенти та науковці економічних вузів з різних куточків країни, керівництво Головного управління ДФС в області і Тернопільської митниці ДФС. 

«В рамках так потрібної українському суспільству європейської інтеграції у податковому законодавстві цьогоріч відбулося багато змін та нововведень, - зазначив під час свого виступу перед студентами заступник начальника ГУ ДФС  у Тернопільській області Сергій Господарик. – В цих процесах важко переоцінити роль молоді. Адже і теоретикам, і практикам надзвичайно цікаво почути думки студентів щодо новацій у податку на додану вартість, про методи роботи із виведення «з тіні» заробітних плат, реформування єдиного податку,  застосування реєстраторів розрахункових операцій тощо.» 

Під час заходу із темою «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів» молоді науковці доповідали про перспективи вдосконалення вітчизняної податкової системи, способи трансформації фінансово-бюджетних відносин, а також необхідність і нюанси митного реформування задля максимального зближення із європейськими ринками.

Перший заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович зазначила: «Робота митниці безпосередньо пов’язана із зовнішньоекономічною діяльністю держави. Відтак вдосконалення митного законодавства впливає на  формування позитивного іміджу України в світі. З метою внесення слушних пропозицій та здійснення якісних законодавчих змін, митним органам потрібні ідеї молодих новаторів.»

Модератор конференції, в.о. завідувача кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ Анатолій Луцик підсумовуючи дискусію, зазначив, що подібні наукові заходи потрібні для виховання економічно грамотного і обізнаного суспільства. «В наш час рух науки визначають практики. Тому ми дуже раді, що сьогодні у нас відбулось таке відверте і кваліфіковане спілкування із фахівцями фіскальних та митних органів області» , - зазначив Анатолій Луцик.
 

Анонси подій

Актуальна тема