Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДо ДФС 37 громадян звертались письмово

 

У І кварталі 2015 року до територіальних органів ДФС Тернопільщини надійшло 34 письмових звернення від 37 громадян, з яких 31 заява і 3 скарги.  Найчастіше зверталися до працівників ГУ ДФС в області – 19 звернень, в Тернопільську ОДПІ надійшло 9 звернень. Працівники Збаразької і Чортківської ОДПІ розглядали по два звернення, а Бучацької і Кременецької ОДПІ - по одному зверненню.

Щодо тематики письмових звернень, то вони переважно стосувались інформації про несплату податків – таких було 13, а звернень з питань, пов’язаних із проведенням контрольно-перевірочної роботи - 6, адміністрування єдиного соціального внеску та оподаткування доходів від здійснення підприємницької діяльності - по 2 звернення відповідно.

Із отриманих 34 письмових звернень у встановлений законом термін розглянуто 26, 8 звернень перебувають на виконанні, термін розгляду яких ще не настав.

Фахівці територіальних органів ГУ ДФС в області за результатами розгляду надали 15 роз’яснень, 7 звернень вирішено позитивно, не підлягало розгляду, було переслане за належністю, надано відмову у задоволенні та повернуто автору - по одному зверненню.  

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема