Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Зміни трудових договорів


       Державний центр зайнятості повідомляє, що 28 грудня 2014 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці» № 77-VІІI, який набув чинності з 1 січня 2015 року.

        Зазначеним Законом внесено зміни до Кодексу Законів про працю України, зокрема вилучено статтю 24-1  щодо обов’язку державної служби зайнятості здійснювати реєстрацію трудових договорів, укладених між працівником та фізичною особою.

       Також, статтю 24 Кодексу законів про працю України викладено у новій редакції, яка передбачає, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу, в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

       Відповідно до пункту 8 Розділу VII Прикінцевих та Перехідних положень до приведення законодавства України у відповідність із ним Законом, закони та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не  суперечить цьому Закону.

      Таким чином, до приведення нормативно-правових актів у відповідність із зазначеним Законом, органи державної служби зайнятості повинні керуватись його нормами, а тому реєстрація трудових договорів, укладених між працівником та фізичною особою, з 1 січня 2015 року органами державної служби зайнятості не здійснюється.

     Одночасно повідомляємо, що згідно п.3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати центру зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії), а також інформацію про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці.
 

Анонси подій

Актуальна тема