Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСумлінні платники податків отримали відзнаки

 

Переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків 2014» нагороджували представники фіскальної служби Тернопільщини спільно із ВГО «Асоціація платників податків України»  та керівниками влади Тернопілля.

«Дякую усім підприємцям, які своєю наполегливою працею не тільки створюють нові економічні цінності, формують додаткові робочі місця, а й віддано і справно наповнюють державний бюджет, - наголосив начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк. – Тільки за перші три місяці 2015 року співпраця суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та фахівців митниці нашого краю додала бюджету більше 170 млн грн. Це свідчить про невпинний розвиток і удосконалення відносин між бізнесом та митними органами. Впевнений, що ця позитивна тенденція збережеться і надалі, адже досягнення компромісу із підприємцями сьогодні є найбільшим пріоритетом у роботі Тернопільської митниці.»

Голова Ради ТВ АППУ в Тернопільській області Ігор Дутка зазначив, що уже вчетверте організовуючи рейтинг сумлінних платників податків та нагороджуючи переможців, ініціатори якнайкраще проявляють шанобливе ставлення до суб’єктів господарювання і прагнення сприяти їх діяльності.

Варто зазначити, що під час заходу спеціальні відзнаки отримали представники ряду підприємств харчової промисловості, галузі рекреації та відпочинку, також будівельної і сфери торгівлі та інші. Зокрема нагороди Головного управління ДФС у Тернопільській області та Тернопільської митниці вручили представникам ТОВ «Тернопільбуд», ПАТ «Тернопіль-готель», ПАТ «Тернопільобленерго» та ТОВ «Тервікнопласт».

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема