Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Подавати чи не подавати звіт з єдиного соціального внеску суб’єкту господарювання, який не має найманих працівників?


Подавати чи не подавати звіт з єдиного соціального внеску суб’єкту господарювання, який не має найманих працівників?

 

Відповідно до п. 11 розд. ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 № 435 (далі Порядок № 435), якщо юридичні особи або фізичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт за найманих працівників до фіскальних органів ними не подається.

Фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, що обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до фіскальних органів звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, формують та подають до фіскальних органів звіт самі за себе один раз на рік до 1 травня року, що настає за звітним періодом.

Фізичні особи-підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подавати самі за себе звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб-підприємців,  які обрали спрощену систему оподаткування, та є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.




 

Анонси подій

Актуальна тема