Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Доходи, отримані нерезидентами (юридичними і фізичними особами) у вигляді процентів звільнятимуться від оподаткування


Доходи, отримані нерезидентами (юридичними і фізичними особами) у вигляді процентів звільнятимуться від оподаткування

 

З 27 травня 2015 року набрав чинності Закон України від 22 травня 2015 року № 482-VIII «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів, отриманих нерезидентами за борговими зобов’язаннями».

Документом внесено зміни до п.п. 141.4.10. п. 141.4 ст. 141 Податкового кодексу України, згідно з якими звільнятимуться від оподаткування податком на прибуток юридичних осіб та податком на доходи фізичних осіб доходи, отримані нерезидентами (юридичними і фізичними особами) у вигляді процентів або доходу (дисконту) на державні цінні папери або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов'язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями.

Зокрема, не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу сума доходів, отриманих нерезидентами у вигляді процентів, нарахованих на державні цінні папери або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов'язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями, якщо такі цінні папери придбані нерезидентами за межами території України через уповноважених агентів - нерезидентів, або процентів, отриманих нерезидентами за надані державі або бюджету Автономної Республіки Крим чи міському бюджету позики (кредити або зовнішні запозичення), які відображаються в Державному бюджеті України або місцевих бюджетах чи кошторисі Національного банку України, або за надані суб'єктам господарювання кредити (позики), виконання яких забезпечено державними або місцевими гарантіями.
 

Анонси подій

Актуальна тема