Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа потреби армії підприємці Тернопільщини сплатили понад 41 млн гривень

 

З початку року на Тернопільщині платники податків перерахували до Державного бюджету нонад 41 млн грн військового збору. Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області  Ігор Комендат, прогнозний показник виконано на 114,6%, додатково надійшло 5,2 млн гривень.

Керівник відомства повідомив, що цей обов’язковий платіж запроваджено з серпня минулого року, сплата військового збору спрямовується на потреби армії.  З січня 2015 року розширено базу оподаткування військовим збором, зокрема, оподаткуванню підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб.

Одночасно посадовець нагадав, що з 13 березня набрав чинності Закон України, яким внесено зміни до порядку сплати військового збору. Відповідно до його норм, відтепер підлягають оподаткуванню збором  сума доходів, отриманих платником податку у вигляді процентів, дивіденди, доходи від операцій з валютними цінностями, за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, брухт кольорових металів, інвестиційний прибуток тощо.
 

Анонси подій

Актуальна тема