Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуБухгалтери та підприємці отримали поради та податкові роз’яснення

 

Про останні зміни вітчизняного законодавства, сучасні принципи контролю за готівковими розрахунками та вплив новацій на діяльність суб’єктів господарювання говорили нещодавно під час семінару, організованого Тернопільським відділенням ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» для бухгалтерів та керівників місцевих комерційних підприємств Тернопільщини за участю представників Головного управління ДФС в області.

«Станом на 1 червня цього року на Тернопіллі функціонує більше 3,5 тисяч касових апаратів, - зазначив заступник начальника управління – начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій ГУ ДФС у Тернопільській області Андрій Вегера. – Але, зважаючи на внесені законодавцем наприкінці минулого року зміни, які вимагають з 1 липня обов’язкове використання РРО для платників єдиного податку ІІІ групи, та з 1 січня 2016 року – для спрощенців ІІ групи, слід очікувати суттєвого зростання кількості таких реєстраторів».

Андрій Вегера також додав, що глобальне застосування підприємцями касових апаратів дозволить спростити контроль за обігом товарів і послуг в Україні, дасть додаткові гарантії для покупців та забезпечить зростання надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Слід зазначити, що під час заходу учасники також активно обговорювали актуальні особливості нарахування та сплати єдиного соціального внеску, специфіку та умови проведення фактичних перевірок, принципи електронного адміністрування ПДВ та необхідність його обов’язкового застосування з 1 липня 2015 року.
 

Анонси подій

Актуальна тема