Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуУвага шахраї

У порядку інформування повідомляю, що відділ власної безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області  володіє відомостями про наміри здирництва невідомими особами, які представляючись працівниками ГУ ДФС в області - займаються вимаганням грошових готівкових коштів у громадян та підприємців, які здійснюють реалізацію товарів широкого вжитку на ринках м. Тернополя від імені службових осіб відомства.

Зокрема, 27-28 червня п.р. до одного із реалізаторів курей-гриль на ринку «Оріон» у м. Тернополі по вул. 15 Квітня підійшли двоє невідомих осіб, один з яких представився працівником фіскальної служби в області на прізвище Іванчишин Роман Михайлович (Миколайович) та вимагали у неї грошові  кошти в сумі 250 грн. для потреб ГУ ДФС у Тернопільській області.

Крім того, від громадян та підприємців, які здійснюють реалізацію овочів та фруктів по вул. Шептицького, навпроти центрального ринку міста Тернополю надійшли відомості про аналогічні неправомірні дії таких «псевдоподатківців»

Громадяни та підприємці, які могли стати потерпілими від незаконних дій цих шахраїв відмовились називати свої прізвища та надавати будь-які письмові свідчення з цього приводу, проте запевнили що у випадку їх повторення будуть інформувати підрозділ власної безпеки ГУ ДФС в області та органи УМВС України в Тернопільській області. У випадку наявності відповідної інформації про незаконні дії шахраїв у відношенні громадян чи СГД області, а також по кожному факту таких дій невідкладно інформувати підрозділ, оперативного чергового ОУ ГУ ДФС у Тернопільській області і територіальні органи УМВС України в Тернопільській області щодо координації дій по встановленню та затриманню таких осіб, які займаються вказаними шахрайськими діями.

 

                                                                                                 Пресова служба Козівської ОДПІ
 

Анонси подій

Актуальна тема