Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗа податковими консультаціями - до Центрів обслуговування платників

 

Протягом першого півріччя 2015 року Центри обслуговування платників Тернопілля відвідали 396 155 платників податків, які отримали  33 409 адміністративних послуг.

За словами начальника ГУ ДФС в Тернопільській області Ігора Комендата, найчастіше у центрах обслуговування видають картки платників податків та вносять до паспортів громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платників. Загалом даними послугами за шість місяців скористались 19 812 фізичних осіб, що складає більше 59 відсотків від загальної кількості усіх наданих адміністративних послуг.

Крім того, мешканці Тернопільщини неодноразово звертались з приводу реєстрації книг обліку розрахункових операцій та надання витягів з реєстру платників єдиного податку. Тут фахівцями фіскальних органів надано 2 936 та 1 603 послуг відповідно.

Керівник відомства також відмітив зростання популярності сервісу «Інспектор-онлайн», для якого у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме робоче місце. Двічі на тиждень, а саме у вівторок та четвер, для громадян тут надають консультації за допомогою скайп-зв’язку. Слід зазначити, що з щомісячним графіком консультаційних тем  можна ознайомитися на суб-сайті Головного управління ДФС в області в розділі «Заходи для платників». Зауважимо, що з початку 2015 року подібною послугою скористалися 114 платників.

 

 

  Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема