Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПодаткова міліція Тернопільщини повернула до держбюджету майже 5 мільйонів гривень

 

Працівники податкової міліції області вживають заходи щодо підвищення ефективності боротьби з ухиленням від сплати податків та реалізацією контрафактної підакцизної продукції. За матеріалами оперативних підрозділів протягом цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 44 кримінальних правопорушень, з яких 28 віднесені до категорії тяжких та особливо тяжких. Завершено досудове розслідування у 10 кримінальних провадженнях за матеріалами оперативних підрозділів. У тому числі направлено до суду 3 кримінальних провадження за фактами умисного ухилення від сплати податків. Службовими особами підприємств стосовно, яких здійснювалось досудове розслідування відшкодовано 4,9 млн. грн. збитків, завданих державі у результаті протиправної діяльності. Про це заявив в. о. першого заступника начальника – начальник оперативного управління ГУ ДФС у Тернопільській області Анатолій Василько на засіданні колегії за підсумками півріччя, що днями відбулося в обласному відомстві фіскальної служби.

За словами Анатолія Василька, у ході проведення операції "Нафтопродукт-2015" з незаконного обігу вилучено майже 3 тис. літрів дизельного палива, реалізація якого здійснювалась з порушенням закону.

Анатолій Василько також повідомив, що з початку року з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму 3,4 млн гривень. Припинено діяльність двох підпільних цехів з виготовлення контрафактної алкогольної продукції. Зокрема, з обвинувальним актом в прокуратуру Тернопільської області для подальшого скерування до суду направлено кримінальне провадження за ч.1 ст.204 та ч.1 ст.199 КК України стосовно жителя області, який здійснював зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв та підроблених марок акцизного податку. За результатами проведених обшуків у нього вилучені підакцизні товари на суму 115,2 тис. гривень (спирт та незаконно виготовлені алкогольні напої), 1,7 тис. марок акцизного податку з ознаками підробки, два пристрої для закупорювання пляшок, значна кількість корків, етикеток, інше приладдя, яке використовувалось для незаконного виробництва оковитої.

Загалом з початку року направлено до суду провадження по 7 кримінальних правопорушеннях у сфері незаконного обігу підакцизних товарів. Судами за результатами розгляду справ про кримінальні та адміністративні правопорушення прийняті рішення про конфіскацію підакцизних товарів вартістю 348,6 тис. гривень.
 

Анонси подій

Актуальна тема