Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСеред пріоритетів - інформування та консультування платників податків

 

Відкритий діалог із громадськими активістами, бухгалтерами та підприємцями вкотре провели фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі з заступниками відомства Сергієм Господариком у Борщові під час «Дня району».

Захід розпочався у Борщівському відділенні Чортківської об’єднаної ДПІ із зустрічі з журналістами місцевих ЗМІ та представниками громадських організацій району. Учасники обговорили ряд актуальних питань, пов’язаних із реформуванням вітчизняної податкової системи, та перспективи та методи сприяння розвитку малого і середнього бізнесу на Тернопільщині і можливість наповнення місцевих бюджетів додатковими фінансовими ресурсами.

Окрім цього, в актовій залі Борщівської РДА відбувся семінар для платників з питань оподаткування та запровадження системи електронного адміністрування ПДВ, введення касових апаратів для окремих платників єдиного соціального внеску, а також особливості нарахування і сплати податку на прибуток, ПДФО, акцизного податку, а також податку на нерухомість.

 «Цьогорічні податкові нововведення, які торкнулися практично усіх податків і зборів, дають надзвичайно великі можливості для формування максимальної забезпеченості місцевих бюджетів всіх рівнів, - зазначив, звертаючись до учасників заходу, заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик. – Сьогодні ми тут зустрілися для вичерпного інформування громадськості щодо особливостей функціонування податкової системи та консультування платників кращими фахівцями фіскальної служби області».

Крім того, відбулася робоча зустріч керівництва ГУ ДФС у Тернопільській області та Борщівського відділення Чортківської ОДПІ з представниками районної влади. Учасники визначили необхідність та шляхи ліквідації існуючої заборгованості перед державою окремих підприємств, а також перспективи формування нових бізнес-структур за участю нових інвестицій. Голова Борщівської РДА Людмила Юзьків зазначила, що місцева влада працює над ефективністю наповнення бюджетів та шукає способи стимулювання господарської діяльності краю, аби сучасний процес фінансової децентралізації дав громаді та державі загалом максимальну результативність.
 

Анонси подій

Актуальна тема