Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНововведення для платників податків

 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків".

Внесеними змінами виключено положення, що стосуються визначення контролюючим органом податкового зобов'язання платника податків у разі винесення обвинувального вироку або закриття кримінального провадження за нереабілітуючими підставами;

- уточнено умови та порядок допуску посадових осіб контролюючих органів до проведення документальних виїзних та фактичних перевірок;

- тимчасово, до 31 грудня 2016 року, звільнено платників податків від сплати штрафних (фінансових) санкцій, зазначених у податковому повідомленні-рішенні, у разі сплати податкового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення.

Законодавчим актом віднесено до повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, оприлюднення узагальнюючої податкової консультації.

припиняється за 10 робочих днів, до інших посадових осіб – за 5  робочих днів до дати особистого прийому.

Записатись на прийом до посадових осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області можна зателефонувавши за номером: 43-46-33. 

З графіком особистого прийому громадян можна ознайомитися на суб-сайті територіальних фіскальних органів області в розділі «Приймальня громадян».

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема