Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну 

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань України в Бережанському районі інформує

 

Виплата потерпілим – щомісячна гарантія виплат.

 Зі створенням Фонду  було повністю  вирішено  проблему страхових виплат  потерпілим на виробництві, радикально покращилося  їх медико-соціальне обслуговування , що стало наочним виявом успішного виконання інституцією покладених на неї завдань.

 Ключовим завданням відділення Фонду ,яке успішно реалізовується протягом 14 років ,є своєчасне  та в повному обсязі  відшкодування шкоди ,заподіяної працівникові  внаслідок ушкодження здоров я або в разі  його смерті.

Щомісячно в Бережанському , Козівському та Зборівському районах проводиться нарахування та виплата щомісячної грошової суми 183 потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань   в сумі 149,4 тис. грн., за 6 місяців поточного року виплачено 896 тис. грн. В Бережанському районі щомісячно виплачується біля 68 тис. грн., з початку року виплачено 406,7 тис. грн. Середня сума виплати на 1 потерпілого становить біля 800 грн.

Крім того проводиться нарахування та виплата щомісячної страхової виплати 24 особам, які мають на це право в разі втрати годувальника. Щомісячна сума складає біля 13 тис грн., з початку року  виплачено  біля 80 тис. грн. Зокрема в Бережанському районі забезпечено страховими виплатами  11 осіб, що втратили годувальника щомісячно в сумі біля 6 тис. грн., а з початку року 36,5 тис. грн. Середня сума виплат на одну особу, яка втратила годувальника складає біля 550 грн.

З початку року відділенням забезпечено виплату одноразової допомоги в разі смерті потерпілого в сумі 121,8 тис. грн. Відшкодовано витрати на поховання і встановлення памятника , всього 5,3 тис. грн.

Фонд забезпечує потерпілим медичну та соціальну реабілітацію. Відділенням виконавчої дирекції Фонду з початку  2015 року витрачено на забезпечення медичної та соціальної реабілітації  78,2 тис. грн. В повному обсязі проводиться забезпечення потерпілих від нещасних випадків та професійних захворювань технічними засобами реабілітації. В 2015 році відповідно до заяв потерпілих забезпечено 7 осіб ортопедичним взуттям на суму 19,7 тис. грн. Отримують потерпілі лікарські засоби та вироби медичного призначення. Зокрема таку допомогу отримали 5 осіб  на суму 8 тис. грн.  Шість потерпілих Бережанського, Козівського та Зборівського районів отримують виплати на спеціальний медичний догляд(витрати з початку року склали – 14,9 тис. грн) , постійний сторонній догляд(витрати з початку року склали – 22,9 тис. грн)   та побутове обслуговування(витрати з початку року склали – 11,4 тис. грн). Також проводиться компенсація 12  потерпілим витрат на бензин.  

 Виплати які проводяться  відділенням Фонду в Бережанському районі  проходять шомісячно без затримок у повному обємі передбаченому чинним законодавством

В. о.  начальника  відділення                                                             С. М. Штогрин
 

Анонси подій

Актуальна тема