Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа Тернопільщині надходження податку на доходи фізичних осіб

збільшились майже на 71 млн гривень

 

У січні-червні поточного року до бюджету Тернопільщини надійшло 469,9 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, виконання прогнозних показників становить 113,3%. Цей показник на 70,9 млн гривень більший показника аналогічного періоду минулого року. Впродовж червня до місцевих бюджетів надійшло 101,7 млн гривень податку, що становить 116% прогнозного показника. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Станіслав Денисюк.

Нагадуємо, податок на доходи фізичних осіб сплачується суб’єктами господарювання при виплаті найманим працівникам заробітної плати та в інших випадках, передбачених нормами Податкового кодексу України. Доходи, нараховані (виплачені) впродовж цього року, оподатковуються за ставкою 15 відсотків.

Щодо доходів, які в календарному місяці перевищують десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, до суми такого перевищення застосовується ставка 20 відсотків (у 2015 році - до суми, яка перевищує 12180 грн.).
 

Анонси подій

Актуальна тема