Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПосадовими особами Тернопільської митниці ДФС здійснено 57 прийомів за зверненнями громадян

 

З початку року до Тернопільської митниці ДФС надійшло 22 письмових звернення громадян.

Найчастіше звернення стосувалися питань праці та заробітної плати, роз’яснення митного законодавства та проведення додаткової перевірки відомостей, зазначених у Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Усі звернення розглянуто у встановлений чинним законодавством термін.

Окрім цього, проблемні питання можна вирішити, побувавши на особистому прийомі в посадових осіб Тернопільської митниці ДФС за адресою: м. Тернопіль, вул. Текстильна, 38. Начальник, його заступники та посадові особи митниці здійснюють особистий прийом громадян згідно із затвердженим графіком. Графіки прийому громадян та бізнес-спільноти розміщені на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Тернопільській області.

Так, у першому півріччі 2015 року здійснено 57 прийомів за зверненнями громадян. Звернення громадян загалом стосувались роз’яснення норм митного законодавства.

Усім громадянам у день їх звернення надано кваліфіковані відповіді та роз’яснено порушені питання.

Нагадаємо також, що інтерактивний сервіс „Пульс” приймає звернення платників з податкових та митних питань. Поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають у сфері адміністрування податків та у митній сфері, можна за телефоном (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.
 

Анонси подій

Актуальна тема