Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗа сприяння працівників ДФС офіційно працевлаштовано понад 1700 мешканців Тернопільщини

 

З початку року працівниками органів ДФС області виявлено 2100 не облікованих найманих працівників. Їм було виплачено доходів «у конвертах» на суму 1 млн 434 тис. гривень.

За словами в.о. начальника ДФС у Тернопільській області Станіслава Денисюка, у результаті проведених заходів з 1703 громадянами роботодавці оформили трудові договори, що становить 81 відсоток від кількості виявлених не облікованих найманих працівників. До бюджету сплачено 132,5 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо, що  ст. 265 Кодексу законів про працю України передбачена відповідальність за порушення законодавства про працю. Зокрема, юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі не оформлення чи неналежного оформлення трудового договору, порушення встановлених строків виплати заробітної плати та інших виплат, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тощо.

Розміри штрафів за дані правопорушення коливаються від однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, до тридцяти мінімальних заробітних плат за кожного працівника, щодо якого скоєно відповідне порушення (від 1218 до 36540 гривень).
 

Анонси подій

Актуальна тема