Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЦьогоріч сплачено понад 560 млн грн податку на доходи фізичних осіб

 

Основу надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи фізичних осіб. На Тернопільщині цей податок сплачує 13191 представник бізнесу, в тому числі 6010 юридичних осіб та 7081 фізична особа-підприємць.

З початку цього року до місцевих бюджетів Тернопільщини сплачено 560,9 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, що становить 114,7% відносно прогнозного показника. За словами в.о. начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Станіслава Денисюка, це на 92,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Зокрема, в липні платники області спрямували до місцевих бюджетів 91 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 16,5 млн грн більше від очікуваного.

Окрім цього, на 11,9 млн грн поповнилась скарбниця від пасивних доходів вкладників. Це податок на доходи фізичних осіб нарахований за січень-липень поточного року на відсотки за банківськими вкладними (депозитними), поточними рахунками, ощадними (депозитними) сертифікатами та вкладами (депозитами) у кредитних спілках, який утриманий та спрямований до бюджету податковими агентами.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема