Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНадходження митних платежів Тернопільщини зросли майже на 57%

 

У липні цього року учасниками зовнішньоекономічної діяльності області перераховано до державного бюджету України 80,8 млн грн, що на 29,3 млн грн або 56,9% більше за аналогічний період минулого року.

Зокрема, на 57 млн грн зросли платежі податку на додану вартість, 6,4 млн грн мита. Також перераховано 14,9 млн грн додаткового імпортного збору, 1,6 млн грн акцизного податку та 700 тис. грн плати за виконання митних формальностей.

Основними товарами, при митному оформленні яких сплачено найбільше митних платежів, були мінеральні та хімічні добрива, машини та механізми для збирання, обмолоту сільськогосподарських культур.

За словами начальника Тернопільської митниці ДФС Володимира Марцинюка, однією із основних причин збільшення надходжень порівняно з минулим звітним періодом стала активізація ввозу сільськогосподарської техніки та комплектуючих до неї – всього при імпорті даного товару сплачено 12,0 млн грн або 14,9% від усієї перерахованої суми. Також у липні спостерігалося ввезення значних об’ємів мінеральних добрив - сплачено 11,9 млн грн або 14,7% від усієї перерахованої суми.
 

Анонси подій

Актуальна тема