Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуІз питаннями щодо оподаткування громадяни звертаються за допомогою інформаційних запитів

За сім місяців цього року до територіальних органів Головного управління ДФС у Тернопільській області надійшло 54 запити з проханням надати публічну інформацію, з них від фізичних осіб – 36, юридичних осіб – 16 та 2 – від представників ЗМІ.

Як повідомили фахівці фіскальної служби області, 28 запитів надійшло електронною та 26 - звичайною поштою.

Найцікавішою для запитувачів є інформація щодо обсягів надходжень податків і зборів до бюджету, результатів проведеної контрольно-перевірочної роботи, термінів подання податкової звітності та сплати платежів, стану розрахунків з бюджетом, а також виплати заробітної плати працівникам органів ДФС.

За результатами розгляду фахівцями місцевих органів фіскальної служби області 39 запитів задоволено і надано вичерпні відповіді на них.

Нагадуємо платникам, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління ДФС у Тернопільській області, можна подавати:

·        на поштову адресу:

Головне управління ДФС у Тернопільській області

вул.Білецька,1

м. Тернопіль

46003

·        на електронну адресу: public@tr.minrd.gov.ua;

·        факсом: (0352) 43-46-02;

·        за телефоном: (0352) 43-46-33.

Запит може бути поданий особисто до сектору організації роботи ЦОП, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації відділу реєстрації платників та електронних сервісів Головного управління ДФС у Тернопільській області у робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з понеділка по п’ятницю з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 18 год. 00 хв. (у п’ятницю – до 16 год. 45 хв.)).

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема