Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуСеред силовиків найкраще грають у волейбол працівники ГУ ДФС в області

 

Минулої п’ятниці на базі спортивного товариства «Динамо» в рамках проведення культурно-масових заходів, присвячених Дню Незалежності України, відбувся чемпіонат з волейболу серед колективів правоохоронних органів області. Загалом під час заходу за першість боролися десять команд.

Цьогоріч почесний кубок спортивних змагань здобула команда Головного управління ДФС в області, перемігши у фінальній битві колектив ГУ ДСНС у Тернопільській області з рахунком 2:1. Почесне третє місце посіли представники Національної гвардії України на Тернопіллі.

Усі учасники турніру отримали призи і пам’ятні нагороди, а організатори наголосили на суспільній важливості та обов’язковій необхідності регулярного проведення подібних заходів на Тернопільщині.

Слід зазначити, що у 2015 році спортивні колективи ГУ ДФС в області уже стали призерами з гирьового спорту та самбо, виграли футбольний турнір серед місцевих державних органів краю та здобули перехідний «Кубок преси» пам’яті Володимира Кузика в рамках щорічного спортивного поєдинку.

 

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема