Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Затверджено Реєстр великих платників податків на 2016 рік


Затверджено Реєстр великих платників податків на 2016 рік

 

Відповідно до п. 64.7 ст. 64 Податкового кодексу України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, визначає порядок обліку платників податків у контролюючих органах та порядок формування Реєстру великих платників податків на відповідний рік з урахуванням критеріїв, визначених Податковим кодексом України для великих платників податків.

Так, Державна фіскальна служба України наказом від 8 вересня 2015 року № 681 затвердила Реєстр великих платників податків на 2016 рік.

У разі включення платника податків до Реєстру великих платників податків на нього поширюються особливості, визначені цим Податковим кодексом України для великих платників податків.

Після включення платника податків до даного Реєстру та отримання повідомлення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, про таке включення платник податків зобов’язаний стати на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр.
 

Анонси подій

Актуальна тема