Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про новації законодавства говорили на робочій зустрічі із представниками Тернопільської митниці ДФС


Про новації законодавства говорили на робочій зустрічі із представниками Тернопільської митниці ДФС

 

Днями керівництво Тернопільської  митниці ДФС провело робочу зустріч із представниками державних контролюючих органів області, які здійснюють спостереження і регулювання сфери обігу харчових продуктів на Тернопіллі.

На захід було запрошено керівництво ГУ Держсанепідслужби та Державних екологічної та фітосанітарної інспекцій в області, а також представники від Тернопільського пункту державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні і транспорті.

«Ця зустріч носить важливий суспільно-економічний характер для жителів Тернопільщини, адже кожен присутній має можливість вислухати та обговорити проблемні питання щодо здійснення державного санітарно–епідеміологічного  контролю харчових продуктів та недопущення затримки його проведення і простою товару», - зазначила заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

Учасники заходу відмітили, що з 20 вересня 2015 року набрали чинності зміни до Закону України від 23.12.1997 № 771/97-ВР «Про безпечність та якість харчових продуктів»  і викладення його у новій редакції – Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Також спеціалісти контролюючих відомств наголосили, що у зв’язку з процедурою реформування і реорганізації Державної ветеринарної та фітосанітарної служб, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів i Державної санітарно-епідеміологічної служби у єдину Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, положення Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з 20.09.2015 не поширюються на харчові продукти.

Слід зазначити, що доповідачі відмітили результативність та позитивний характер співпраці митниці і контролюючих державних служб в рамках оперативного та безперебійного здійснення митного контролю та оформлення товарів на території Тернопільської області.
 

Анонси подій

Актуальна тема