Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПро перспективи економічного розвитку Тернопілля говорили із іноземними дипломатами

 

Вдруге за останні чотири роки у Тернополі відбулося виїзне засідання Міжнародного трейд-клубу в Україні у стінах Тернопільського національного економічного університету. До участі у заході було запрошено представників із 12 країн світу, десятки підприємців Тернопільщини та працівників державних виконавчих і контролюючих органів області.

До слова, на урочистому відкритті трейд-клубу були присутні також заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик та керівник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк.

Відтак протягом двох днів близько 60 підприємств і установ Тернопільської області за допомогою комп’ютерних презентацій представляли усім присутнім свій економічний, туристичний і культурний потенціал, а також проводили двосторонні зустрічі з іноземними дипломатами у форматі «В2В». Зазначимо, що останні визначили ряд пропозицій щодо налагодження та розширення міжнародного економічного співробітництва. Крім того, члени засідання трейд-клубу мали змогу персонально відвідати провідні підприємства Тернопільської області з метою ознайомлення з їх виробничими потужностями, оглянути виставку продукції сільськогосподарських, переробних та промислових підприємств Тернопільщини та взяти участь у туристичній екскурсії.
 

Анонси подій

Актуальна тема