Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Ввезення транспортних засобів і сплата митних платежів


Ввезення транспортних засобів і сплата митних платежів

 

При митному оформленні транспортних засобів (у тому числі легкових автомобілів, гібридних, нових та таких, що були у використанні), які ввозяться на митну територію України суб‘єктами господарювання відповідно до митного режиму імпорту, сплачуються такі митні платежі:

- ввізне мито згідно з частиною першою ст. 286 Митного кодексу України (далі – МКУ) за ставками, встановленими Законом України від 19 вересня 2013 року № 584-VІІ «Про Митний тариф України»;

- додатковий імпортний збір згідно з частиною першою ст. 286 МКУ за ставкою, встановленою Законом України від 28 грудня 2014 року № 73-VIII «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року»;

- податок на додану вартість згідно з розділом V Податкового кодексу України (далі – ПКУ) за ставкою 20% від бази оподаткування;

- акцизний податок за ставками, встановленими п.п. 215.3.5. п. 215.3. ст. 215 розділу VI ПКУ, при належності транспортних засобів до підакцизних товарів, що визначено п. 215.1 ст. 215 ПКУ.

Також за виконання митних формальностей контролюючими органами поза місцем розташування таких органів або поза робочим часом, встановленим для них, із заінтересованих осіб справляється плата у розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України, та в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади (частини восьма ст. 247 МКУ).

Розміри такої плати затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року № 93 «Про справляння плати за виконання митних формальностей митними органами поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом, установленим для митних органів».

Порядок справляння плати за виконання митних формальностей контролюючими органами поза місцем розташування цих органів або поза робочим часом, встановленим для них, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.12.2013 № 804.
 

Анонси подій

Актуальна тема