Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Номер філії у податковій накладній


Номер філії у податковій накладній

 

Згідно з п.п. «г» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі постачання/придбання філією (структурним підрозділом) товарів/послуг, яка фактично є від імені головного підприємства - платника податку стороною договору, у податковій накладній, крім податкового номера платника податку додатково зазначається числовий номер такої філії (структурного підрозділу).

До внесення відповідних змін до форм податкової накладної/розрахунку коригування, в частині реквізитів, які не передбачені або доповнені новою редакцією п. 201.1 ст. 201 ПКУ, а також реквізитів, які втратили актуальність у зв’язку із запровадженням системи електронного адміністрування податку на додану вартість, податкова накладна/розрахунок коригування складаються за формою, встановленою наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957.

Враховуючи вищенаведене, до внесення відповідних змін до форм податкової накладної/розрахунку коригування у разі постачання/придбання товарів/послуг філією (структурним підрозділом), яка фактично є від імені головного підприємства - платника податку стороною договору, у податковій накладній в реквізиті податковий номер платника податку (продавця та покупця) числовий номер такої філії (структурного підрозділу) не зазначається.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема