Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПорушникам валютного законодавства донараховано понад 2,7 млн грн

За наслідками проведеної контрольно-перевірочної роботи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності впродовж дев’яти місяців 2015 року за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД було донараховано понад 2,7 млн грн пені та штрафних санкцій. З питань дотримання вимог валютного законодавства проведено 112 перевірок суб’єктів ЗЕД, з яких 27 планових та 85 позапланових.

Для недопущення порушень суб’єктам ЗЕД необхідно дотримуватися вимог Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті”. Зокрема, розрахунки за операціями з експорту та імпорту повинні здійснюватися у термін, що не перевищує 90 календарних днів з дня проведення експортно-імпортної операції.

При експорті чи імпорті робіт (послуг), прав інтелектуальної власності розрахунки проводяться з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорту-імпорту прав інтелектуальної власності. Порушення цих термінів передбачає нарахування пені та штрафних санкцій.

Станом на початок жовтня порушниками валютного законодавства до бюджету вже сплачено понад 2,2 млн грн пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД та донарахованих штрафних санкцій.
 

Анонси подій

Актуальна тема