Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Додаткові стимули для працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб


ДО  УВАГИ  РОБОТОДАВЦІВ !

Додаткові стимули для працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб

 

Шановні роботодавці!

У разі працевлаштування за направленням служби зайнятості зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб Ви маєте право на компенсацію фактичних витрат на оплату їх праці, а також на перепідготовку та підвищення кваліфікації переселенців.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Бережанського районного центру зайнятості, або за тел. 0354825037, 0354821990.

                                                                                             

 

Шановний   роботодавець!

Інформуємо Вас, що Постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 № 696 затверджено Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, який набрав чинності з 25 вересня 2015 року.

При працевлаштуванні зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб Ви маєте право на компенсацію фактичних витрат на оплату праці, а також на перепідготовку та підвищення кваліфікації переселенців. Відповідні норми містить стаття 24-1 «Заходи сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб» Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI (із змінами).

Додатково повідомляємо, що заходи сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб фінансуються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та Фонду соціального захисту інвалідів України (у разі працевлаштування інваліда, зареєстрованого в установленому порядку як безробітний).

Компенсація роботодавцю на оплату праці виплачується щомісяця в розмірі фактичних витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб, прийнятих за направленням служби зайнятості. До «фактичних витрат» включають основну та додаткову заробітну плату, визначену відповідно до статті 2 Закону України «Про оплату праці», та суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахованого на такі виплати.

За більш детальною інформацією просимо звертатись до Бережанського районного центру зайнятості , або за тел. 0354825037, 0354821990

 

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема