Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуПонад 75 млн грн податків та штрафних санкцій

донараховано порушникам податкового законодавства

 

Якісне проведення документальних перевірок та належне документування встановлених порушень - саме на цьому роблять акцент працівники податкового аудиту фіскальної служби області.

З метою упередження порушень податкового законодавства та збільшення бюджетних надходжень особлива увага приділяється проведенню перевірок ризикових суб’єктів господарювання. Зокрема, впродовж січня-жовтня цього року проведено 469 перевірок суб’єктів господарювання Тернопільщини, з яких 102 планові та 367 позапланових. За їх результатами платникам-порушникам донараховано 75,3 млн грн податків та штрафних санкцій. Від донарахованих сум до зведеного бюджету вже надійшло 18,2 млн гривень.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість перевірок зменшилась на 137. Адже у 2015-2016 роках діє мораторій на проведення перевірок. Зокрема, перевірки підприємств, установ, організацій та підприємців з обсягом доходу до 20 млн грн за попередній рік здійснюються виключно з дозволу Кабміну або за заявою самого платника.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема