Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інваліди потребують підтримки


 

Інваліди потребують підтримки 

 

Відзначення Міжнародного дня інвалідів - закономірна й справедлива шана суспільства  і нагадування всім про обов’язок  перед людьми з обмеженими фізичними можливостями ,котрі потребують постійного захисту і підтримки.  Пам ятаймо , що це не просто категорія людей. Це окремі трагедії і життя зі своїми надіями , що все колись буде краще. Від того, як суспільство  ставиться до тих чи інших причин важко  або не можливо самостійно подбати про себе ,залежить рівень цивілізованості  цього суспільства . Не дивно ,що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми  зараз  відносимо  до категорії - інвалід,  було дуже  мало  шансів на виживання взагалі.  Це страшна правда – завжди і у всі часи турбота про інвалідів  в основному трималася  на щирій добрій волі окремих людей. Зрозуміло  ,що Міжнародний день інвалідів не повинен вважатись святом у традиційному вимірі. Це, насамперед можливість для суспільства вкотре запитати  себе , що за рік зроблено для поліпшення життя цих людей , вирішення проблем і клопотів ,з якими вони щодня стикаються і сприймають їх  через свій стан  значно гостріше й болючіше, ніж здорові люди.  Вирішення соціальних проблем  - одна з найголовніших завдань державної політики ,особливо в цей скрутний  для країни час. Держава через Фонд  соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань України взяла зобов’язання  щодо матеріального  забезпечення потерпілих , які в результаті отриманих на виробництві травм  або професійних захворювань  стали інвалідами праці. Наш обов’язок допомагати цим людям не лише матеріально ,але й своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретною справою.

Відділення виконавчої дирекції Фонду в Бережанському районі робить  усе можливе, щоб інваліди праці якнайбільше залучались до активного способу життя, надає їм допомогу у моральній ,фізичній  та соціальній реабілітації. У відділенні виконавчої дирекції Фонду, яке обєднує  Бережанський,  Козівський та Зборівський райони, на обліку перебуває 183 потерпілих на виробництві, з  них інвалідність отримали 130 потерпілих. В Бережанському районі є 43 інваліди праці, з них першої групи 4, другої групи 8, третьої 31,  в Козівському  і Зборівському районі районах є  4 інваліди  першої групи, 12  інвалідів   другої групи та 71 інвалід  третьої групи . З початку року їм  виплачено  1356 тис. грн. Щомісячни інваліди праці за безпечуються  спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом, побутовим обслуговуванням, медикаментами, протезно – ортопедичними виробами, лікуванням в закладах охорони здоровя.  Саніторно –курортним  лікуванням забезпечено  5 потерпілих.

Тож бажаємо  всім інвалідам  міцного здоров ,я , оптимізму ,родинного затишку, заслуженої шани  і вдячності людей. Хочу запевнити що наш Фонд і надалі  буде  вашим  надійним захисником ,опорою в подоланні життєвих негараздів.

 

                В. о. начальника  відділення                                                             С. Штогрин
 

Анонси подій

Актуальна тема