Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДоопрацювання діючого та впровадження нового сервісу ДФС

 

Державною фіскальною службою України доопрацьовано електронний сервіс „Реєстрація договорів про визнання електронних документів”.

Нагадаємо, що договір про визнання електронних документів складається відповідно до положень Порядку підготовки та подання податкової звітності в електронному вигляді, яка надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженого наказом ДПА України від 10.04.2008 №233.

Зауважимо, що з 25 листопада 2015 року платниками податків складається один договір з територіальним органом ДФС за основним місцем обліку. До договору додаються посилені сертифікати відкритих ключів. Для формування та подання договору розроблено новий електронний формат за кодом J1391004.

Додатково інформуємо про запровадження нового електронного сервісу управління ЕЦП, який надасть можливість керівнику вносити до системи подання документів в електронному вигляді інформацію щодо сертифікатів відповідальних осіб та самостійно визначити термін, на який відповідальній особі надається право підпису податкових документів.
 

Анонси подій

Актуальна тема