Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуІнвалідам  праці  - особливу увагу

 

 З грудня  у всьому світі відзначили  Міжнародний  день  інвалідів .  Цей день започатковано  Генеральною асамблеєю  ООН з метою  привернення уваги  суспільства   до проблем  людей  з обмеженими  фізичними можливостями.

 Одним з головних напрямів роботи  відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Бережанському районі  є турбота про тих людей , які внаслідок  травм на виробництві або професійних захворювань , стали інвалідами  . Працівники відділення виконавчої дирекції  Фонду в Бережанському районі докладають зусиль, щоб інваліди праці якнайбільше залучались до активного способу життя, надають їм допомогу у моральній ,фізичній  та соціальній реабілітації. В Бережанському районі є 43 інваліди праці, з них першої групи – 4 , другої групи- 8, третьої - 31,  в Козівському  і Зборівському районі районах є  4 інваліди  першої групи, 12  інвалідів   другої групи та 71 інвалід  третьої групи. З початку року їм  виплачено  1356 тис. грн. Щомісячно потерпілі забезпечуються  спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом, побутовим обслуговуванням, медикаментами, протезно – ортопедичними виробами, лікуванням в закладах охорони  здоровя.  Санаторно –курортним  лікуванням  в 2015 році забезпечено  5 потерпілих. 

Не тільки  в період святкування   Дня інвалідів , але завжди  спеціалісти відділення  відповідально ставляться  до роботи ,  намагаються завжди підтримувати позитивну психологічну атмосферу , завжди вислухати відвідувачів та за будь- яких обставин  забезпечують  розгляд клопотань . Стало традицією і неформальне спілкування ,  привітання потерпілих вітальними листівками до свят. Так в ці дні начальником відділення і заступником  начальника відвідано   за місцем проживання  інвалідів  1 групи  в Козівському районі  Веприк О.І та  Хому Б.М. в  Зборівському районі   Михальчишин С.С. та  Душинську Г.І. , а 3 грудня  саме в Міжнародний день інвалідів начальник відділу управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області  з організаційної, адміністративно – господарської роботи та діловодства Гардецька Г. І., в. о начальника Бережанського відділення Штогрин С.М. та головний спеціаліст відділення Легета О.М. відвідали інваліда 1 групи Пиж Степана Івановича(фото додається).

   27 листопада та 3 грудня  2015 р  у відділенні було організовано «Гарячу телефонну лінію»  де спеціалісти відділення  Гурська О.С. та Махновець В.С,  в телефонному режимі  спілкувались з інвалідами 2 та 3 групи  в Козівському та Зборівському районах.  Вже третій рік поспіль  команди потерпілих наших районів  беруть участь  у спортивних змаганнях  в рамках  спартакіади « Сила духу» . Загальний настрій та  атмосфера таких заходів виправдали сподівання.

В дні відзначення  Дня інвалідів в школах районів було проведено різноманітні  тематичні заходи « Теплотою дитячих сердець обігріємо інвалідів які проживають поряд  з нами».

В період  підготовки  і святкування Дня інвалідів  ,відділення в Бережанському районі  велику увагу зосередило на роботі із страхувальниками – проведення профілактичної роботи , серед роботодавців, спрямованої на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів,запобігання нещасних випадків і профілактичних захворювань.

Так в листопаді місяці начальником та заступником відділення  надано 12 консультацій з  питань  охорони праці, брали участь і виступали на семінарі директорів шкіл , завідуючими дитячими установами  в Бережанському районі, проведено 5 нарад на підприємствах районів де були підняті питання  охорони праці. Проведено засідання «Круглих столів» , зокрема  в районних відділах освіти   в Козівському і Зборівському районах , в управлінні праці в  Козівському районі. Надано допомогу у впровадженні або удосконаленні системи  управління охороною праці  на 8 підприємствах. На нарадах  які проводились на підприємствах  ,працівниками відділення наголошувалося,  що потрібно  спільно  реалізовувати  державну стратегію  з питань охорони праці , задля суттєвого зниження  випадків травмування  на виробництві . Адже саме  недоліки в цій роботі є джерелом  поповнення рядів  інвалідів праці. Зокрема хочеться більшої підтримки працівників, які зазнали ушкоджень на виробництві із сторони роботодавців.

 

В. о. начальника  відділення                                                              С. Штогрин
 

Анонси подій

Актуальна тема